2 października 2016 przywitał wędkarzy z Koła nr 8 „Kolejarz” i zaproszonych gości piękną pogodą. Zawody o Puchar Prezesa zostały zorganizowane na atrakcyjnej wędkarsko o tej porze roku „Opasce” na wlocie Warty do Odry w Kostrzynie N/O.

Poranne szybkie losowanie i zawodnicy rozjechali się na stanowiska, które ze względu na kameralność zawodów mogły być rozciągnięte na ponad 15 metrów. To odległość, która zazwyczaj wystarczy na komfortowe łowienie bez zestawów  sąsiada w swoim łowisku.

Po sygnale oznaczającym początek zawodów u większości zawodników w łowisku nastała cisza, choć niektórzy mieli na to wytłumaczenie… Po około pół godzinie do głosu doszły krąpie, grube i tłuste, solidnie robiące kilogramy w siatkach. Oczywiście jak to bywa na tego typu zawodach otworki były handicapem, ale trzeba przyznać, że z większości stanowisk można było zrobić dobry, albo nawet bardzo dobry wynik.

Na takiej miejscówce usiadł Jacek Kozielski, który tego prawdopodobnie zwabił wszystkie leszcze na ścianie w swoje łowisko. Raz za razem koledzy po bokach oglądali hole porządnych, jesienno -brązowych łopat. Wynik ponad 30 kg musi budzić szacunek.

Po skończonym wędkowaniu, sprawnym ważeniu sędziego głównego – Marka Przybylskiego zawodnicy udali się na zasłużony posiłek. Zwycięzcy zostali obdarowaniu bonami do sklepu wędkarskiego i pucharami, natomiast wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane upominki, m.in. kalendarze wędkarskie, czapki, oraz tradycyjnie już - bony na zestawy obiadowe do Restauracji Kebab Turecki ufundowane przez V-ce Prezesa Koła nr 8 „Kolejarz” Kemala Yildiza.

Wyniki:

Kategoria Wyczynowa:

1. Jacek Kozielski – 30 350 pkt.

2. Jan Włodarczak – 21 600 pkt.

3. Waldemar Kryński – 16 210 pkt.

Kategoria Rekreacyjna:

1. Waldemar Mazurkiewicz – 2 430 pkt.

2. Krzysztof Kowańdy – 2 285 pkt.

3. Stanisław Wojciechowski – 1 245 pkt.

Junior:

Marcel Miszczyk – 4 650 pkt.

Pełne wyniki (kliknij tutaj)

 

Fot. Asia

Pozdrawiam Jakub Kowańdy


Galeria poniżej:

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Design & Hosting: AP SOFT |