W niedzielę 9 Listopada 2014 roku odbyło się Super Puchar Dorado Gorzów na kanale w Słubicach.

 

Organizatorem zawodów był Klub DORADO GORZÓW WIELKOPOLSKI.

W zawodach wzięło udział 39 zawodników.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 8 losowaniem stanowisk i sektorów

Organizatorzy dla zapewnienia równych szans dla wszystkich zawodników biorących udział w zawodach utworzyli 3 sektory.

Zawody odbywały się od godz. 10,30 do godz. 14,30.

Po zakończeniu zawodów odbyło się ważenie złowionych ryb: płoci, krąpi, oraz leszczy.

Po zawodach spożyliśmy posiłek , następnie losowaliśmy nagrody.

Każdy uczestnik zawodów otrzymał upominek.

Podziękowania dla organizatorów zawodów: Klubu Dorado Gorzów, Prezesowi Waldkowi Kryńskiemu oraz Kolegom Ryszardowi PŁACZKOWSKIEMU, Sędziemu Bogdanowi HRYNIEWICZOWI, Robertowi ROMANOWSKIEMU, Bogdanowi SWYTOŃSKIEMU i Piotrowi ŁYSIAKOWI.

Dziękujemy również kolegom ze Słubic - Koło nr 2 za wniesiony wkład w zorganizowaniu naszych zawodów.

Klasyfikacja

Lp

zawodnik

sektor

nr stan.

pkt.

waga

1

Samuel Bogdan

B

26

1

17760

2

Matelski Sławomir

C

37

1

15040

3

Tylicki Józef

A

7

1

14240

4

Wróbel Piotr

C

35

2

12900

5

Sekula Ryszard

B

27

2

12280

6

Rygiel Staniesław

A

9

2

11960

7

Kontur Artur

C

41

3

12540

8

Płaczkowski Ryszard

A

4

3

11140

9

Jackowski Damian

B

15

3

10940

10

Karaś Marcin

C

32

4

12200

11

Musiałowski Henryk

B

22

4

10260

12

Żiołkowski Jan

A

8

4

10260

13

Kwiatkowski Marcin

B

23

5

10240

14

Telesiński Roman

C

40

5

9740

15

Słoma Franciszek

A

13

5

9730

16

Yildiz Kemal

B

19

6

10080

17

Wcisło Robert

C

31

6

9740

18

Tanajewski Wojciech

A

11

6

8460

19

Sienkiewicz Jerzy

B

21

7

9600

20

Łopaczyk Gracjan

C

36

7

8860

21

Łopata Maciej

A

14

7

8310

22

Patelski Marcin

B

20

8

9020

23

Adamowski Eugeniusz

C

30

8

8640

24

Sosiński Sławomir

A

12

8

7680

25

Deputat Wiesław

C

39

9

7660

26

Kowalski Jarosław

B

24

9

7180

27

Patelski Marcin

A

10

9

7150

28

Żakiecki Tadeusz

C

38

10

7560

29

Ikoniak Michał

A

3

10

7010

30

Felusiak Edmund

B

25

10

6660

31

Mazurek Zdzisław

C

34

11

7000

32

Matyjaszko Emil

A

5

11

6640

33

Fabich Tomasz

B

18

11

6520

34

Kasperkiewicz Ryszard

C

29

12

6720

35

Dzimidowicz Rafał

B

16

12

6380

36

Drzewiecki Zbigniew

A

2

12

6280

37

Bunda Grzegorz

B

17

13

6260

38

Danisz Jan

C

33

13

5160

39

Adamiak Kaziemierz

A

6

13

3730

Składam również podziękowania wszystkim naszym sponsorom:

Ps. W przypadku błędów w nazwisku lub imieniu przepraszam.

Fot. Artykuł napisał Kemal YILDIZ

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Design & Hosting: AP SOFT |