15.06.2017r. to dzień spotkania wędkarzy z ościennych okręgów w ramach rywalizacji w IX Turnieju Miast  - Memoriale im. prof. Zbigniewa Religi. Miejscem sportowej rywalizacji ku pamięci słynnego polskiego kardiochirurga była „ściana” nad Wartą w Świerkocinie.

Przedstawiam wyniki z Turnieju Miast 2017 - Memoriału im. prof. Zbigniewa Religi, relacja i foto już wkrótce...

W dniach 27-28 Maja 2017 w Pyrzycach uczestniczyliśmy w Mistrzostwa Polski Weteranów 55+. Wraz z kolegą Wiesławem Deputatem, który był również moim trenerem, ponownie spotkaliśmy się z naszymi starymi przyjaciółmi, byłymi zawodnikami GPX oraz kadrowiczami wędkarstwa spławikowego minionych kilku dekad.

2 października 2016 przywitał wędkarzy z Koła nr 8 „Kolejarz” i zaproszonych gości piękną pogodą. Zawody o Puchar Prezesa zostały zorganizowane na atrakcyjnej wędkarsko o tej porze roku „Opasce” na wlocie Warty do Odry w Kostrzynie N/O.

 

W dniach 27-28 sierpień 2016 uczestniczyliśmy w  Mistrzostwa Weteranów 55+ w Rzeszowie. Z kolegą Wiesławem Deputatem, który był również moim trenerem cieszyliśmy się na spotkanie z naszymi kolegami, byłymi zawodnikami GPX Polski oraz kadrowiczami wędkarstwa spławikowego minionych kilku dekad.

Design & Hosting: AP SOFT |