29.03.2015 swój zezon "Pucharem Wiosny" otworzył Klub Dorado Gorzów Wlkp. a terenem spotkania była rz.Obra w miejscowości Rybojady. Oczywiście zawody przemówieniem rozpoczął Prezes Klubu Waldemar Kryński.

 

Po rozlosowaniu stanowisk wszyscy udali się na swoje miejsca i zaczęli przygotowania. Niestety, ale pogoda nam nie dopisała i praktycznie całe przygotowania padał deszcz z małymi przerwami.

Po zanęceniu ryby zaczynały współpracować i zaczynały się ciekawe brania dopóki na horyzoncie nie pojawiły się trzy kajaki, które po mimo próśb ze strony kolegów pomagających w organizacji i jak ze strony wędkarzy bezczelnie przepłyneli po zanęconym polu każdego wędkarza. Spowodowało to przepłoszenie jeszcze ostroznie żerujących ryb i znacznie pogorszyło dalszą część zawodów. Ryby brały chimerycznie do końca i trzeba było się naprawdę napocić, żeby cokolwiek zlowić, o czym świadczą wyniki.

Po zawodach ważenia ryb dokonał osobiście Prezes Klubu wraz z pomocnikami, po czym wszyscy udali się na poczęstunek i ogłoszenie wyników.

Jak to zawsze jest na zawodach Klubu Dorado Gorzów Wlkp. tak i tym razem Prezes Waldemar Kryński nikogo nie puścił do domu z pustymi rękami i każdy zawodnik dostał nagrodę :)

O to wyniki :)

Do zobaczenia na następnych zawodach :) Pozdrawiam Grzegorz Patelski

Foto by Justyna Piskorska :)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Design & Hosting: AP SOFT |