Zamieszczamy wyniki losowania przeprowadzonego w dniu 16.10.2014.

 

Losowanie przeprowadzone zostało przez komisję w składzie sędziowskim:

  • Marek Przybylski - sędzia główny
  • Jakub Kowańdy - sędzia sektorowy
  • Piotr Krawczyk - sędzia sekretarz

 

Sobota

 

Sektor A:

1. Paweł Gruszecki - Kostrzyn Trójka

2. Jacek Denkiewicz - Dorado Gorzów Wielkopolski

3. Dariusz Migdalski - Shark SENSAS Elbląg II

4. Bogdan Wąsik - LERBYTEAM

5. Darius Starosta - Albatros Bojanowo

6. Patrycja Pawlikowska - Gregor Team Sars

7. Marek Kaiser - ROKSA Żary

8. Piotr Pietrzela - Gdańsk

9. Adam Gruner - KW Silesia Match Team

10. Damian Jackowski - MATCHPRO Milo

11. Łukasz Stasiak - Shark SENSAS Elbląg I

Sektor B:

1. Jan Włodarczak - Kostrzyn Trójka

2. Waldemar Kryński - Dorado Gorzów Wielkopolski

3. Adam Hryckiewicz - Shark SENSAS Elbląg II

4. Łukasz Gałązka - LERBYTEAM

5. Bartłomiej Starosta - Albatros Bojanowo

6. Grzegorz Gryga - Gregor Team Sars

7. Szymon Ciesielski - ROKSA Żary

8. Robert Pilarski - Gdańsk

9. Andrzej Adamczyk - KW Silesia Match Team

10. Maciej Łopata - MATCHPRO Milo

11. Marcin Borba - Shark SENSAS Elbląg I

Sektor C

1. Dariusz Wróbel - Kostrzyn Trójka

2. Krzysztof Denkiewicz - Dorado Gorzów Wielkopolski

3. Tomasz Chodziński - Shark SENSAS Elbląg II

4. Franciszek Wysocki - LERBYTEAM

5. Daniel Pietrzak - Albatros Bojanowo

6. Marcin Gryga - Gregor Team Sars

7. Bogdan Samuel - ROKSA Żary

8. Marcin Góra - Gdańsk

9. Maciej Kubat - KW Silesia Match Team

10. Krzysztof Kałużny - MATCHPRO Milo

11. Rafał Kublik - Shark SENSAS Elbląg I

 

Niedziela

 

Sektor A:

1. Jan Włodarczak - Kostrzyn Trójka

2. Krzysztof Denkiewicz - Dorado Gorzów Wielkopolski

3. Dariusz Migdalski - Shark SENSAS Elbląg II

4. Łukasz Gałązka - LERBYTEAM

5. Daniel Pietrzak - Albatros Bojanowo

6. Patrycja Pawlikowska - Gregor Team Sars

7. Szymon Ciesielski - ROKSA Żary

8. Marcin Góra - Gdańsk

9. Andrzej Adamczyk - KW Silesia Match Team

10. Maciej Łopata - MATCHPRO Milo

11. Rafał Kublik - Shark SENSAS Elbląg I

Sektor B

1. Dariusz Wróbel - Kostrzyn Trójka

2. Jacek Denkiewicz - Dorado Gorzów Wielkopolski

3. Tomasz Chodziński - Shark SENSAS Elbląg II

4. Bogdan Wąsik - LERBYTEAM

5. Darius Starosta - Albatros Bojanowo

6. Marcin Gryga - Gregor Team Sars

7. Bogdan Samuel - ROKSA Żary

8. Robert Pilarski - Gdańsk

9. Adam Gruner - KW Silesia Match Team

10. Damian Jackowski - MATCHPRO Milo

11. Łukasz Stasiak - Shark SENSAS Elbląg I

Sektor C

1. Paweł Gruszecki - Kostrzyn Trójka

2. Waldemar Kryński - Dorado Gorzów Wielkopolski

3. Adam Hryckiewicz - Shark SENSAS Elbląg II

4. Franciszek Wysocki - LERBYTEAM

5. Bartłomiej Starosta - Albatros Bojanowo

6. Grzegorz Gryga - Gregor Team Sars

7. Marek Kaiser - ROKSA Żary

8. Piotr Pietrzela - Gdańsk

9. Maciej Kubat - KW Silesia Match Team

10. Krzysztof Kałużny - MATCHPRO Milo

11. Marcin Borba - Shark SENSAS Elbląg I

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Design & Hosting: AP SOFT |