Serdecznie zapraszamy na rodzinny piknik charytatywny, którego celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie Agnieszki Strzębińskiej. W sobotę między 12 a 16 warto wybrać się na plac zabaw przedszkola nr 17, przy ul. Maczka (niedaleko Lidla) i wspomóc naszą koleżankę w walce.

Po kontakcie z Grzegorzem w sprawie kradzieży sprzętu jako redakcja postanowiliśmy umieścić informację na stronie głównej. Pełna treść i informacje poniżej:

31 maja 2015r. tradycyjnie już nad Kanałem Ulgi w Gorzowie Wielkopolskim odbył się Festyn Wędkarski z okazji Dnia Dziecka. IX edycja to rekordowe ponad 200 zgłoszeń uczestników w przeddzień zawodów. Sobotnia pogoda wystraszyła jednak część rodziców, ponieważ w niedzielny poranek nad wodą pojawiło się nieco ponad 150 adeptów sztuki wędkarskiej.

Z głębokim żalem zawiadamiam o śmierci Zbigniewa Denkiewicza, wieloletniego działacza Polskiego Związku Wędkarskiego, skarbnika Koła nr 8 „Kolejarz”, a przede wszystkim opiekuna gorzowskiej młodzieży wędkarskiej. Pragnę przekazać rodzinie, przyjaciołom oraz członkom Koła nr 8 „Kolejarz” wyrazy współczucia w imieniu Swoim oraz całej społeczności wędkarskiej.

Design & Hosting: AP SOFT |